سه شنبه 19 فروردين 1399 | Tuesday 7 April 2020

 

جمعیت امام علی(ع) کمپینی تحت عنوان «یادمان مهر» برای تقدیر از کادر درمانی در مبارزه با ویروس کرونا راه‌اندازی کرده و در توضیح بیشتر درباره این کمپین از علاقه‌مندان و داوطلبان در خواست کرد که هر کسب و کاری متناسب با فعالیت خود به کادرهای درمانی خدمات مرتبط در حمایت از کادرهای درمانی ارائه کند.

به گزارش روابط عمومی ستاد سمن‌های شهر تهران، جمعیت امام علی(ع) ضمن راه‌اندازی کمپین «یادمان مهر» برای تقدیر از کادر درمانی در مبارزه با ویروس کرونا طی بیانیه‌ای اعلام کرد: « تا امروز، بیش از ده پرستار و پزشک در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در ایران، در حال مبارزه با کرونا هستند و برای محافظت از جان من و شما جان خود را از دست داده‌اند. آنها هم پدر و مادر دارند، همسر و برادر و خواهر دارند و احیانا فرزند کم‌سن‌وسالی که چشم‌انتظار آنهاست و ممکن است به خاطر مرگ بر اثر این بیماری بسیار مسری، دیگر هیچ‌گاه آنها را نبیند. یک لحظه، فقط یک لحظه، خود را جای فرزند کم‌سن آنها بگذاریم که می‌خواهد پدرش یا مادرش را بعد از چند ساعت انتظار در خانه در آغوش بگیرد و چشم در چشم با او بخندد! و ممکن است برای همیشه از این موهبت محروم شود».
در ادامه این بیانیه آمده است که «پرستاران و پزشکان، جان خود را کف دستشان گرفته‌اند تا جان پدر، مادر، برادر، خواهر، فرزند، فامیل، دوست و آشنای من و شما را نجات دهند. آنها از خود ما هستند. آنها دقیقا خودِ خودِ خودِ ما هستند. رسم اخلاق و انصاف نیست که با عدم رعایت توصیه‌های بهداشتی، بر تعداد بیماران هر روز افزوده شود و جان پزشکان و پرستاران با رعایت نکردن این اصول ساده از سوی ما (به این بهانه‌ها که سود ما، کار ما، درس ما، ماشین ما، خرید ما و هر چیز دیگر که ارزشش از جان انسان کمتر است، الان مهم‌تر است.) به خطر بیندازیم. عدم رعایت ما، در حال حاضر نه دینی و نه اخلاقی است و ما نسبت به جان‌هایی که با عدم رعایت ما به خطر می‌افتد هم به لحاظ وجدانی و هم به لحاظ دینی، کاملا مسئولیم».
داوطلبان و علاقه‌مندان در صورت تمایل به همکاری می‌توانند با روابط عمومی جمعیت امام علی(ع) به شماره ۰۲۱-۸۸۸۳۴۵۶۷
تماس بگیرید.

 تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد می باشد.

Template Design:Dima Group