سه شنبه 19 فروردين 1399 | Tuesday 7 April 2020

 

جمعیت امام علی(ع) به علت لغو بازارچه‌ی «بوی عیدی» با توجه به شیوع ویروس کرونا، کمپین «مادر نان داد» را در حمایت از زنان سرپرست خانوار راه‌اندازی کرد.

جمعیت امام علی(ع) به علت لغو بازارچه‌ی «بوی عیدی» با توجه به شیوع ویروس کرونا، کمپین «مادر نان داد» را در حمایت از زنان سرپرست خانوار راه‌اندازی کرد.
به گزارش روابط عمومی ستاد سمن‌های شهر تهران، واحدهای کارآفرینی جمعیت امام علی به رغم وجود مشکلات متعدد اقتصادی در سال ۹۸، با تکیه بر توانایی و هنر زنان سرپرست خانواده و حمایت اعضای داوطلب، مانند یک خانواده، همدلانه برای پایداری کسب و کار و استمرار تولید محصولات تلاش کردند. حمایت از آموزش و مهارت‌آموزی، تولید محصول و ایجاد فضایی برای ارائه و فروش آن یکی از موثرترین راه‌ها برای حمایت و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار است.
شرایط پیش آمده در جامعه موجب به تعویق افتادن بازارچه‌های فروش محصولات و جشنواره بوی عیدی شده است. ما خود را مسئول می‌دانیم که حامی مادران بلندهمت این سرزمین باشیم تا با تکیه بر توان خود بتوانند آینده‌ای روشن برای فرزندانشان و روزگاری بهتر برای خودشان بسازند. باور ما این است که باید در کنار این مادران و کودکانشان همچون یک خانواده بایستیم.
با توجه به عدم امکان برگزاری و فروش مستقیم محصولات دست‌آفریده‌ی زنان تحت حمایت جمعیت امام علی(ع)، کمپین مادر نان داد در حمایت از زنان سرپرست خانواده‌ی فعال در واحدهای کارآفرینی اجتماعی جمعیت امام علی برگزار می‌شود.
علاقمندان و داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند در گروه تلگرامی «مادر نان داد» به آدرس https://t.me/joinchat/BnlcU00vW6nCmeujzDuP8A عضو شوند.
همچنین همراهان کمپین می‌توانند با حمایت مالی در تامین حقوق و عیدانه مادران مشارکت کنند و با اعلام «شناسه ی واریز و نام» خود به کاربری تلگرام @contact_karafarini در اولین بازارچه‌ی حضوری سال ۹۹ به میزان پرداخت نقدی خود از محصولات جمعیت امام علی خرید انجام دهند.
شماره کارت به نام جمعیت امام علی(ع):
۶۱۰۴۳۳۷۸۶۶۴۱۳۶۵۹
شماره حساب به نام جمعیت امام علی(ع):
۵۵۴۲۸۱۶۲۴۶
درگاه پرداخت الکترونیکی:
donation.sosapoverty.org/mother_campaign

 تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد می باشد.

Template Design:Dima Group