سه شنبه 8 بهمن 1398 | Tuesday 28 January 2020

 

رییس ستاد توان‌افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران، گفت: متاسفانه سرای محلات طی ادوار اخیر رفته رفته از هدف اصلی موسسان خود دور شدند. امروز مدیریت شهری بنای آن دارد تا از ظرفیت‌های سرای محلات استفاده کنیم که قطعا مباحث فرهنگی و اجتماعی اهمیت مهمی در این مقوله خواهند داشت

به گزارش روابط عمومی ستاد سمن‌های شهر تهران، حجت نظری رییس ستاد توان‌افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران در جریان بازدید از مدارس ویژه کودکان بازمانده از تحصیل در مناطق 17 و 19 تهران، گفت: ما می‌توانیم امکانات شهری را با مدارس ویژه کودکان بازمانده از تحصیل به اشتراک بگذاریم.

 

نظری ادامه داد: اخیرا در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران بحث سینما محله با محوریت و ظرفیت سرای محلات مطرح شد. این پیشنهاد حکایت از آن داشت که در محلات بتوانیم از ظرفیت سرای محلات استفاده کنیم. متاسفانه سرای محلات طی ادوار اخیر رفته رفته از هدف اصلی موسسان خود دور شدند. امروز مدیریت شهری بنای آن دارد تا از ظرفیت‌های سرای محلات استفاده کنیم که قطعا مباحث فرهنگی و اجتماعی اهمیت مهمی در این مقوله خواهند داشت.

 

وی افزود : من امیدوار هستم که شهرداری تهران و منطقه بتواند در آینده نزدیک یک ظرفیتی را برای مدارس ویژه کودکان بازمانده از تحصیل فراهم کند و سرای محلات یک فرصت مغتنم در این موضوع هستند. متاسفانه زمانی وضعیت سرای محلات به شکلی بود که حتی نامه اعضای شورای شهر در جهت همکاری با سمن‌ها را پاسخگو نبودند ولی امروز تاحدودی این شرایط تغییر کرده و بهبود یافته است.

 

 تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد می باشد.

Template Design:Dima Group