سه شنبه 8 بهمن 1398 | Tuesday 28 January 2020

 

جلسه شورای مرکزی ستاد سمن های شهر تهران روز گذشته برگزار شد؛

بیست و یکمین جلسه شورای مرکزی ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد شهر تهران در دوره پنجم شورای اسلامی شهر با ارائه گزارش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در حوزه مشارکت اجتماعی و ارتباط با سازمان های مردم نهاد روز گذشته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سمن های شهر تهران؛ در این جلسه محمد‌رضا جوادی یگانه، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گزارشی از اعتبارات تخصیص یافته در بودجه سال 1398، وضعیت تحقق این بودجه ها و محل مصرف آن ارائه و از نتایج برنامه هایی که در حوزه مشارکت اجتماعی و با محوریت سازمان های مردم نهاد انجام گرفته، سخن گفت.

جوادی یگانه افزود: عمده تعامل و مشارکت سازمان های مردم نهاد با محوریت سازمان خدمات اجتماعی صورت می پذیرد که حجم وسیع نیازها در زمینه آسیب های اجتماعی در این سازمان باعث شده تا مقوله مشارکت اجتماعی، در اولویت قرار نگیرد، اما از سال جاری توجه ویژه ای به بحث مشارکت اجتماعی با محوریت سازمان های مردم نهاد در این سازمان شکل گرفته که در سال آینده این روند تداوم و ارتقا خواهد یافت.

جوادی یگانه از تعامل و مشارکت های صورت گرفته در ستاد راهبری مدیریت محله، ادارات کل و سازمان های زیر مجموعه این معاونت گفت و به ضعف ها و مشکلات موجود در این مسیر نیز اشاره کرد.

در پایان این جلسه همچنین مصوب شد این جلسات به منظور هماهنگی بیشتر ستاد و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی در زمینه برنامه های مدیریت شهری در حوزه مشارکت اجتماعی و سازمان های مردم نهاد به صورت مستمر برگزار شود.

 تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد می باشد.

Template Design:Dima Group