پنجشنبه 21 آذر 1398 | Thursday 12 December 2019

 

سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری ستاد سمن‌های شهر تهران به منظور دستیابی به روش ها و شیوه های کاربردی سازی ایده های نو در زمینه آموزش و مشارکت شهروندان از علاقمندان دعوت به مشارکت کرد.

سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری ستاد سمن‌های شهر تهران به منظور دستیابی به روش ها و شیوه های کاربردی سازی ایده های نو در زمینه آموزش و مشارکت شهروندان از علاقمندان دعوت به مشارکت کرد.

به گزارش روابط‌عمومی ستاد سمن‌های شهر تهران، فراخوان معرفی و اجرا الگوها و برنامه‌های آموزش و مشارکت شهروندی در حوزه زیباسازی شهری و مشارکت شهروندان در فرایند برنامه ریزی و اجرا، یکی از نیروهای محرک در برنامه ریزی برای تغییر است.

از آنجا که مدیریت شهری بر این باور است، هیچ عملی برای شهروندان بدون مشارکت آن ها نباید صورت گیرد لذا از علاقه‌مندان به همکاری در زمینه های سیما و منظر شهری، نورآرایی و آذین بندی، حفظ و نگهداشت مبلمان شهری، تابلوهای اصناف، دیوار نویسی و دیگر حوزه های زیباسازی تقاضا می‌شود حداکثر تا تاریخ یکم دی ماه سال جاری نسبت به ارسال ایده‌ها، طرح‌های نوین آموزشی، شیوه‌های کاربست آن‌ها برای گروه‌های مختلف اقدام کنند.

علاقه‌مندان می‌بایست تا یکم دی ماه سال جاری سوابق کاری و مستندات مربوطه را به نشانی تهران، میدان شهدای هفتم تیر، خیابان شهید مفتح جنوبی، نبش خیابان شهید شیرودی، سازمان زیباسازی شهر تهران، طبقه اول، دبیرخانه سازمان زیباسازی ارسال کنند.

شایان ذکر است که بررسی، کارشناسی، تأیید یا رد طرح ها به عهده اعضا کمیته شهروندی سازمان زیباسازی است . در صورت داشتن هرگونه سوال در این زمینه با شماره های 96044413 - 96044412- 96044406 تماس گرفته شود.

گفتنی است مدارک مورد نیاز برای این طرح متشکل از نامه با عنوان شرکت در فراخوان معرفی و اجرا الگوها و برنامه های آموزش و مشارکت شهروندی در حوزه زیباسازی شهری، خطاب به معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران مبنی بر ارائه طرح پیشنهادی، ارائه توضیح کامل و توجیه طرح پیشنهاد شده، نمونه کار مرتبط با موضوع پیشنهادی، آنالیز هزینه پیشنهادی و رزومه حرفه ای مرتبط(به همراه آدرس و شماره تماس) است.

موارد ارسالی باید در قالب فایل به همراه نامه مورد اشاره به دبیرخانه سازمان زیباسازی تحویل داده شود.

 تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد می باشد.

Template Design:Dima Group