پنجشنبه 21 آذر 1398 | Thursday 12 December 2019

 

مهدی شیرزاد سرپرست دبیرخانه ستاد راهبری مدیریت محله در جلسه برنامه‌ریزی هفته کار داوطلبانه با اشاره به برگزاری مراسم اصلی هفته کار داوطلبانه در سالن همایش‌های برج میلاد، گفت: تلاش ما بر این است که بتوانیم سمن‌های شهر تهران را به سمت اهداف کار داوطلبانه سوق بدهیم و در همین جهت نیز تاکنون جلساتی را با مدیران شهری برگزار کردیم و امیدواریم که بتوانیم در این زمینه گام‌های مهمی را برداریم.

به گزارش روابط‌عمومی ستاد توان‌افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران، مهدی شیرزاد سرپرست دبیرخانه ستاد راهبری مدیریت محله در جلسه برنامه‌ریزی هفته کار داوطلبانه با اشاره به برگزاری مراسم اصلی هفته کار داوطلبانه در سالن همایش‌های برج میلاد، گفت: تلاش ما بر این است که بتوانیم سمن‌های شهر تهران را به سمت اهداف کار داوطلبانه سوق بدهیم و در همین جهت نیز تاکنون جلساتی را با مدیران شهری برگزار کردیم و امیدواریم که بتوانیم در این زمینه گام‌های مهمی را برداریم.


شیرزاد با بیان اینکه در حوزه کار داوطلبانه بعضا شاهد موازی‌کاری‌هایی هستیم، گفت: خوب است که زمینه این نوع اتفاقات برطرف شود. چراکه این موازی‌کاری‌ها باعث می‌شود تا ما از اقدامات انجام گرفته یا ظرفیت‌های موجود غافل مانده یا نتوانیم از آنها استفاده کنیم. به ویژه آنکه ما در حوزه‌ای مانند خانه‌های بادوام قریب به 10 نفر داولطب داریم و یا در حوزه خانه بهداشت 20 هزار نیروی داوطلب داریم.


وی با اشاره به حادثه اخیر سیل خوزستان، خاطرنشان کرد: این حادثه مسبب آن شد تا ما بیشتر از گذشته به حوزه کار داوطلبانه توجه داشته باشیم و احساس ما بر این است که می‌توانیم با استفاده از نیروهای داوطلب در بسیاری از حوزه‌های شهری موفق ظاهر شویم. البته هنوز تا رسیدن به نقطه نهایی و مطلوب فاصله زیادی داریم.

 

 

 تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد می باشد.

Template Design:Dima Group