پنجشنبه 21 آذر 1398 | Thursday 12 December 2019

 

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در پیامی با هموطنان زلزله زده در آذربایجان شرقی ابراز همدردی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی ستاد توان‌افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران و به نقل از معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، درپی زلزله ۵.۹  ریشتری رخ داده در استان آذربایجان شرقی که منجر به فوت پنج نفر از هموطنان و وارد شدن خسارات به صدها باب منزل مسکونی شد، حجت نظری، عضو شورای شهر تهران و رییس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران پیامی صادر کرد.

 

 

"ما مِنْ قَبْضٍ وَلا بَسْطٍ إلّا وَللّهِ فِیهِ مَشِیَّةٌ وَقَضاءٌ وَابْتِلاءٌ.

 

هیچ تنگنا و گشایشی نیست، مگر آنکه مشیت و قضا و امتحان الهی در آن نهفته است. ( امام جعفرصادق علیه السلام)

 

بامداد روز جمعه وقوع زلزله ۵۰۹ ریشتری در شهرستان میانه استان آذربایجان شرقی سبب کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان شد و متاسفانه منازل شمار زیادی از ساکنان در این مناطق را تخریب کرد. زمین لرزه‌ای که کام همه ما را تلخ و بار دیگر ثابت کرد که آمادگی در برابر زلزله امری اجتناب ناپذیر است.

 

اینجانب برخود لازم می‌دانم که درگذشت پنج تن از هموطنانم در زلزله اخیر را به خانواده های این عزیزان و مردم سرافزاز آذربایجان شرقی تسلیت عرض کنم. یقین دارم که مردم ایران همانطور که در حادثه زلزله کرمانشاه، سیل گلستان و لرستان و خوزستان و ... در کنار خواهران و برادران خود بودند در این حادثه نیز همچون اعضای یک پیکر درکنار زنان و مردان آذربایجان شرقی خواهند بود.

 

همچنین به همکارانم در شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای زلزله زده پیشنهاد می‌کنم که در راستای عمل به وظایف قانونی شوراها از زمان امدادرسانی تا بازسازی و مقاوم سازی در کنار زلزله زدگان باشند و از ظرفیت عظیم سازمان‌های مردم نهاد برای حل مسائل و مشکلات بهره ببرند.

 

عضو شورای شهر تهران و رییس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد شهر تهران"

 

 

 منبع: معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران

 

 

 تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد می باشد.

Template Design:Dima Group