شنبه 2 آذر 1398 | Saturday 23 November 2019

 

شهرداری منطقه 4 برگزار کرد؛
اولین پاراتور گردشگری معلولان شهرداری تهران به مناسبت هفته تهران و به میزبانی شهرداری منطقه 4 و همکاری سمن‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی ستاد توان‌افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران، اولین پاراتور گردشگری معلولان و جانبازان شهرداری تهران به مناسبت هفته تهران به میزبانی شهرداری منطقه 4 و مشارکت تشکل های معلولان با حضور بیش از 100 نفر از معلولان و جانبازان، روز پنجشنبه 18 مهر ماه 98 ، برگزار شد.


در این همایش از یازده مجتمع بین راهی به خاطر مناسب سازی های انجام شده برای معلولان و سالمندان و شش نفر از فعالان حوزه گردشگری معلولان تقدیر شد.


گفتنی است که در حاشیه برگزاری اولین پاراتور شهرداری، مهندس محمددوست شهردار منطقه 4 تهران در جمع خبرنگاران گفت: تلاش کردیم برای سهولت تردد معلولان و جانبازان بسیاری از راه‌های شهری مانند معابر و بوستان‌ها را مناسب سازی کنیم و بوستان ملل از جمله مواردی بود که مناسب‌سازی شد.


در این پاراتور نیم روزه، ضمن ایراد سخنرانی و اجرای دکلمه ، از عمارت های ییلاقی عین الدوله در(شمال غربی منطقه ٤تهران )وعمارت ارباب هرمز در(شمال شرق منطقه ٤ تهران )بازدید شد و در پایان ، مراسم به پرواز درآوردن بادبادک ها ، با هدف بیان توانمند بودن افراد دارای معلولیت و داشتن اهداف بلند، درمحوطه پارک پلیس توسط اعضای پاراتور انجام شد.

 

 

 

 

 

Template Design:Dima Group