دوشنبه 5 اسفند 1398 | Monday 24 February 2020

 

ستاد توان‌افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران، در نظر دارد تا در راستای تشکیل گروه‌های تخصصی طرح "ارتباط داوطلبانه سازمان‌های مردم‌نهاد با شورای اسلامی شهر تهران" کارگاهی با موضوع "سیاست‌گذاری اجتماعی" برگزار کند. برگزاری این کارگاه کمک خواهد کرد که سازمان‌های مردم‌نهاد داوطلب در این طرح با شیوه‌های تصمیم‌‌سازی در سطحی کلان‌تر آشنا شوند و آمادگی لازم برای شروع به فعالیت گروه‌های تخصصی خود را پیدا کنند.

به عبارتی برگزاری این کارگاه پیش‌نیاز و مقدمه‌ای برای شکل‌گیری گروه‌های تصمیم‌سازی در ستاد است. از همین رو از کلیه سازمان‌هایی که در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند خواهشمندیم یک نماینده از سازمان خود را برای حضور در این کارگاه معرفی نمایند.

این کارگاه در دو نوبت به شرح تاریخ‌های زیر برگزار خواهد شد. خواهشمندیم با توجه به زمان‌های درج‌شده یکی از نوبت‌های زیر را برای حضور در این کارگاه انتخاب و در آن ثبت‌نام کنید. درصورتی‌که امکان شرکت در کارگاه را در تاریخ‌های زیر ندارید در فرم ثبت‌نام گزینه " در هیچ‌کدام از تاریخ‌ها نمی‌توانم شرکت کنم" را انتخاب نمایید تا در صورت برگزاری مجدد کارگاه به شما اطلاع‌رسانی شود.

لازم به ذکر است حضور در این کارگاه برای تمامی سمن‌هایی که در گروه‌های تخصصی ثبت‌نام کرده‌اند الزامی است.

 

نوبت اول: شنبه و یکشنبه ۱ و ۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲ تا ۷ عصر

نوبت دوم: سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۱ و ۱۲ تیر ۹۸ ساعت ۲ تا ۷ عصر

 تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد می باشد.

Template Design:Dima Group